Skip to content Skip to footer

Social Media dla lekarzy i weterynarzy.

Social media dla lekarzy

Marketing medyczny w mediach społecznościowych to dziś absolutna podstawa promocji placówki medycznej czy gabinetu lekarskiego. Spójny profil przychodni na Facebooku lub Instagramie czy dobrze prowadzona wizytówka w Google to już nie możliwość, a konieczność.

Na szczęście jest Dr. Target – zespół specjalistów, którzy znają wszystkie tajniki mediów społecznościowych w działalności leczniczej. Dobrze trafiłaś/eś. Od dziś w swojej działalności nie musisz się już martwić o digital marketing. Zajmiemy się tym za Ciebie!

Dla kogo pracujemy?

Robimy od zera i rozwijamy social media dla lekarzy, w tym social media dla dentystów i weterynarzy. Media społecznościowe to świetny sposób na komunikację z pacjentami. Dziś marketing i komunikację w branży medycznej prowadzi się w formule omnichannel – wielokanałowo. Pacjent pisze przez Facebooka po porady, dotyczące swojego problemu, zadaje dodatkowe pytania przez Whatsapp, aby finalnie umówić wizytę telefonicznie. Wiemy, jak opanować wszystkie te kanały i rozwijać Twoją firmę medyczną dzięki social mediom.

Co cechuje dobre social media lekarza, weterynarza lub dentysty według standardów Dr. Target? Dobre zrozumienie grupy docelowej, publikowane treści najwyższej jakości, które tworzą prawdziwi specjaliści w dziedzinie medycyny (w imię zasady rzadziej, a lepiej!), autentyczność, zaangażowanie moderatorów i użytkowników, a także profesjonalizm. To wszystko zapewnia pacjentom wyjątkowe doświadczenia, buduje zaufanie i zachęca do umówienia wizyty. To wszystko jest tak ważne, jeśli naprawdę chcesz rozwijać Twój biznes. Z naszą pomocą to znacznie łatwiejszy i szybszy proces.

Rozwiązania:

  • prowadzenie profilu Facebook dla lekarzy
  • płatna kampania social media na portalach społecznościowych dla branży medycznej (m.in. Facebook Ads, Instagram Ads)
  • przygotowanie i prowadzenie wizytówki Google widocznej w Google Maps
  • lead generation: pozyskiwanie nowych klientów dla gabinetu medycznego w social mediach
  • posty do social media: statyczne (m.in. zdjęcia, grafiki) & video (m.in. Instagram Stories, animacje)
  • moderacja social media: budowanie zaangażowania i nawiązywanie dobrych relacji z odbiorcami za sprawną aktywności marki w komentarzach w social mediach
  • lekarze – copywriterzy: eksperci, który zadbają o jakość i merytorykę publikacji na Twoich profilach zamiast stażystów, których zapewni Ci konkurencja

Dlaczego warto powierzyć medyczne profile w mediach społecznościowych specjalistom z Dr. Target?

  1. Mamy w zespole kompetencje 360° w marketingu medycznym w mediach społecznościowych. Od strategii, przez kreację, copywriting, płatne kampanie, aż po analitykę. Dogadujesz wszystko z jednym project managerem, który realizuje dla Ciebie wszelkie działania od A do Z.
  2. Wiemy, jak robić naprawdę jakościowy content dla Twoich odbiorców: potencjalnych i aktualnych pacjentów. Obsługiwaliśmy ponad 340 lekarzy, gabinetów, przychodni i szpitali. Stworzymy naprawdę przydatne dla pacjenta treści i poradniki, które zbudują aktywną społeczność wokół Twojej marki.
  3. Dobrze rozumiemy persony marketingowe pacjentów. Pracujemy z nimi ponad 9 lat. Wiemy, jakich informacji szukają online i co jest najważniejsze w codziennej komunikacji z nimi. Potrafimy zrozumieć ich wątpliwości i problemy przed pierwszą wizytą w nowym gabinecie specjalisty.

Skontaktuj się