Skip to content Skip to footer
SEO dla lekarzy i weterynarzy

SEO i pozycjonowanie stron internetowych dla branży medycznej

Witryna internetowa to często pierwszy punkt styku przyszłego pacjenta z placówką medyczną. Właśnie dlatego pozycjonowanie stron internetowych lekarzy, weterynarzy i dentystów, a także placówek medycznych, szpitali i przychodni ma tak duże znaczenie dla ich biznesu. To właśnie dobre SEO sprawia, że lokalnie konkretna marka podbija wyniki wyszukiwania i od razu rzuca się w oczy pacjentom z pierwszego miejsca w Google.

To wszystko możliwe jest z ekipą Dr. Target – zespołem specjalistów, który zadba o Twoją widoczność w internecie i SEO. Innymi słowy: Dr. Target = TOP 3 w Google.

Pozycjonowanie dla lekarzy: dla kogo pracujemy?

Marketingowy świat Dr. Target to branża medyczna. Doskonale rozumiemy marketing medyczny, SEO i content marketing dla gabinetów lekarskich, szpitali, gabinetów weterynaryjnych i klinik dentystycznych. Wiemy, jak zoptymalizować stronę internetową z punktu widzenia SEO. Jak zrozumieć odbiorców, a także roboty Google i dostosować do nich publikowane treści. Jak wyświetlać się maksymalnie wysoko w wynikach wyszukiwania w Google dzięki konkretnym optymalizacjom.

Tego wszystkiego potrzebujesz, aby rozwijać Twój biznes, poszerzać grono klientów i wyróżnić się w branży medycznej. Branży, w której panuje duża konkurencja, promowanie pewnych materiałów jest niezgodne z zapisami w kodeksie etyki lekarskiej, a gabinety lekarskie działające w danej dziedzinie walczą o pacjenta wszystkimi możliwymi sposobami. Znasz to, prawda?

SEO dla lekarzy: rozwiązania

  • audyt SEO: aby wyruszyć w podróż po pierwsze miejsca w Google, sprawdzimy aktualny stan Twojej strony internetowej i zweryfikujemy dotychczasową strategię

  • techniczne SEO: optymalizacja stron internetowych dotyczących usług medycznych zgodnie z najnowszymi trendami SEO, UX i UI, a także zgodnie z aktualnymi zasadami działania algorytmów wyszukiwarek, poprawa jej szybkości i wydajności

  • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne: tylko jakościowe, przemyślane linki z najlepszych, prestiżowych domen i serwisów branżowych

  • pozycjonowanie strony internetowej przychodni lub gabinetów lekarskich w najpopularniejszych wyszukiwarkach (m.in. wyszukiwarce Google, Bing czy Yahoo)

Dlaczego warto zamówić usługi pozycjonowania dla lekarzy właśnie w Dr. Target?

  1. Spójność, systematyczność i konsekwencja: będziemy regularnie i konsekwentnie dbać o budowanie pozycji Twojej marki w Google i wzrost ruchu organicznego.

  2. Jakościowe treści: przygotujemy dobry, sprawdzony przez lekarzy – copywriterów content, którzy sami prowadzą działalność leczniczą i wiedzą, o czym piszą.

  3. Kompleksowe podejście 360°: zadbamy o treści, linkowanie, optymalizację WWW, kreacje, poprawki na stronie internetowej – wszystko od A do Z z jednym project managerem.

  4. Znajomość prawa: znamy specyfikę branży medycznej i wiemy, jak prowadzić marketing zgodnie z przepisami prawa.

  5. Doświadczenie: prowadzimy działania SEO dla weterynarzy, dentystów i lekarzy od 9 lat, współpracowaliśmy z 340 biznesami i pozyskaliśmy dla nich minimum 50 000 pacjentów.

Skontaktuj się